Lajme

Kryetari i LDK-se Isa Mustafa po tenton qe me çdo kusht pjese e koalicionit qeverises te jete edhe Nisma e Fatmir Limajt. Burime te ORAinfo, bejne..

Lifestyle

Ne Bote kane ndodhur aksidente dhe katastrofa qe i kane kushtuar njerezimit humbje te medha jo vetem ne njerez por dhe ne miliarda dollare. Por..

Biznes

Singapori eshte zgjedhur qyteti me i mire ne bote per te bere biznes nga Economist Intelligence Unit (EIU). Ai eshte perzgjedhur per klimen miqesore te  biznesit qe ai..

Personazh