4. AppDetox. Per Android. Ky aplikacion ju ndihmon te ulni perdorimin e telefonit tuaj celular. Ajo mund te bllokoje aksesin neper programe te ndryshme per nje periudhe te caktuar kohore. Pra, ju do te jeni ne gjendje te perqendroheni ne pune ose studim ne vend qe te hutoheni nga telefoni juaj

13 aplikacione qe duhet ti keni ne smartphone-t tuaj (Foto)

Smartphone-at jane bere tashme nje pjese e pashmangshme e jetes sone dhe kjo eshte diçka qe asnje nuk mund te mos e pranoje. Ata kane revolucionarizuar menyren se si ne punojme, luajme dhe komunikojme me njeri-tjetrin. Per te patur potencialin e plote te telefonit tuaj, ju do te duhet te shkarkoni dhe instaloni disa aplikacione te mrekullueshme.

Ekipi i ‘Bright Side’ do t’ju ndihmoje te zgjidhni ato qe patjeter do te doni t’i perdorni.

Ky artikull u publikua se pari tek www.businessmag.al