5. Michael Laudrup nga Barcelona ne Real Madrid.

5 tradhtaret e El Clasicos (FOTO)

Ndeshja me e madhe ne bote zhvillohet ndermjet Barcelones dhe Real Madridit.

Barcelona dhe Real Madrid njihen per rivalitetin e tyre te madh si ne fushe, po ashtu edhe jashte saj.

Por, jo te pakta kane qene transferimet nga njera te skuadra tjeter, çka kane bere buje te madhe ne bote.

Me poshte mund t’i shihni 5 transferimet me kontroverse ndermjet ketyre dy skuadrave:

Burimi: Gazeta Express