Linda Halimi mahnit Jennifer Lopez ne ‘American Idol’ (VIDEO)

Linda Halimi ka kohe qe eshte larguar nga Kosova, por ajo ka nje arsye te forte. Ajo se fundmi po konkurron ne talent show-in amerikan, ‘American Idol’, ku pjese e jurise eshte edhe ylli Jennifer Lopez, transmeton lajmi.net.

Linda ka kenduar mbreme ne episodin e pare te sezonit te ri. Ajo u prezantua me kengen “This is a man’s world”, ku la pa fjale jurine e ‘American Idol’. Gjate performances se Lindes, J.Lo dhe dy anetaret e tjere te jurise, e kane komentuar ate si nje vajze me ze te fuqishem. Per me shume shikoni videon e plote me poshte.

/Gazeta Express/


Video: