A e njihni kete lojtar te Kombetares? (FOTO)

Nje reportazh i televizionit francez Bein ka sjell fotografi interesante.

Televizioni francez Bein, ka realizuar nje reportazh per yllin e Lazios dhe Kombetares shqiptare, Lorik Cana.

Ne kete reportazh ku flitet per jeten e Canes, jane publikuar edhe disa fotografi interesante te kapitenit kuqezi kur ka qene femije.