Ajo qe ka bere Balotelli eshte thjeshte e pabesueshme (Foto)

Sulmuesi i Liverpoolit, Mario Balotelli eshte duke vazhduar me gjestet e tij interesante dhe befasuese per te gjithe tifozet e tij.
Mario Balotelli ka bere nje gjest mjaft interesant ne atletet dhe topin per femijet te lansuar nga Puma.
Ne atletet ai ka vene nenshkrimin e tij, inicialet e emrit dhe numrit te fanelles dhe gjithashtu nje pjese te stilit te flokeve te tij.
Te njejten gje ai e ka bere edhe me topin i cili gjithashtu eshte lansuar nga Puma.

Burimi: Lajmi.net