Arditi,Juliana shijojnë pasionin ne naten e fundit ne shtepi

Juliana dhe Arditi shkojne ne dhomen e gjumit. Ata shtrihen tek krevati i Arditit dhe shkembejne puthje plot pasion mes tyre. Sonte eshte nata e fundit, qe çifti puthet ne shtepine e Big Brother-it.

Juliana dhe Arditi qendrojne gjate ne pranine e njeri-tjetrit. Ata puthen dhe perqafohen, teksa shkembejne biseda te shkurtra. Juliana shprehet se ata te dy kane pasur gjithe shtepine kunder, por Arditi thote se ata ia kane dale shume mire te mbrojne veten e tyre. “Boll jane munduar te shpikin, por nuk i lejuam ne dhe jam i lumtur per kete”, thote Arditi. Juliana kujton se ata kane kaluar shume momente te bukura mes tyre.
Nevila vjen prane çiftit. Legensat gezojne per 100 ditet e qendrimit ne shtepi. Juliana dhe Nevila kendojne dhe kercejne siper krevateve. Me pas ata shkojne ne tualet dhe bejne dush, duke luajtur me uje me njeri-tjetrin.

Nderkohe Jone dhe Meridiani bisedojne ne dhomen e gjumit. Meridiani shpreh serish pendesen qe nuk nominoi Julianen, por Mikelen. “Iku ajo pune”, thote Jona. Meridiani iken ne dhomen e tij. Jona pershendet motrat, shoqen, Matilden dhe Visarin, duke i puthur tek kamera dhe duke i uruar “naten e mire”. Valeri uron grupin e “Legensave” suksese per neser dhe ata ia kthejne urimet.
Meridiani, Jona dhe Valeri flene gjume.

Top Channel