Atletico denohet per shkak te Ronaldos

Lidhur me artikullin:

Atletico Madrid mund te denohet nga UEFA per shkak te Cristiano Ronaldos.

Ylli i Real Madridit u takua me nje tifoz i cili kaloi pjesetaret e sigurimit duke hyre ne fushe per t’i kerkuar fanellen portugezit.

Dhe, rasti ka perfunduar ne procedure disiplinore te UEFA-s. Andaj, Atletico mund te denohet me se paku nje gjobe per shkak te leshimit ne aspektin e sigurise.

Dueli ne Vicente Calderon u mbyll pa gola.

Burimi: Lajmi.net