Rafinha

Barcelona ne kerkim te nje mbrojtesi te djathte. Ja kandidatet (Foto)

Pas largimit te Dani Alves te Juventus, Barcelona eshte vene ne kerkim te nje mbrojtesi te krahut te djathte. Aleix Vidal nuk i ka permbushur pritshmerite e drejtuesve te skuadres katalanase te cilet jane hedhur ne veprim. Vidal duket se do te largohet ne Janar dhe pikerisht ne kete periudhe te merkatos Barcelona synon te afroje nje mbrojtes te krahut te djathte.

Kandidate jane futbolliste te cilet nuk po gjejne shume hapesira ne skuadrat aktuale dhe nje oferte nga klubi katalanas mund te beje qe te ndryshojne skuader. Ne fotogalerine e mesiperme ju paraqesim kandidatet per mbrojtes te djathte per Barcelona.