‘Bayerni po e humb talentin e Gotzes’

Lidhur me artikullin:

Oliver Khan beson se Bayerni eshte duke e shkaterruar Mario Gotzen.

Ish portieri dhe legjenda e Bayern Munichut, Oliver Khan beson se Gotze eshte duke e humbur talentin e tij, pasi po aktivizohet shume pak.
Ai po ashtu ka kritikuar edhe Guardiolan per poziten e Mullerit, per te cilin tha se nuk po luan ne poziten e tij”, tha Khan per ZDF.

“Po ashtu edhe Thomas Muller nuk po luan ne poziten e tij. Keto probleme me dy lojtare te medhenj te Gjermanise duhet te zgjidhen”.

Gotze ne ndeshjet e fundit eshte duke qendruar me shume ne banken rezerve, duke shtuar zerat per nje largim te mundshem te tij.

Burimi: Fishmedia