1

Bebe Rexha i mahnit te gjithe me veshjet dhe performancen e saj (Foto)

Kengetarja shqiptare me fame boterore, Bebe Rexha, e ka drejtuar ceremonine e ndarjes se çmimeve te ‘MTV European Music Awards’.

Ajo duhej te ishte nje prezantuese e zakonshme, por…
Ajo ishte mahnitese ne paraqitjen e saj dhe natyrisht se mediat i kane kushtuar vemendje dukjes se 27-vjeçares.