Bleona Qerreti “perze” fansat e saj!

Ka shperthyer Bleona Qerreti ne rrejtet sociale duke share te gjithe ato persona qe e ndjekin ne rrjetet sociale dhe shajne here pas here. Ajo u ka kerkuar te largohen pasi nuk ka nevoje per ta vetem si numer, por fansat e vertete e mbeshtesin nje artiste, i blejne muziken dhe jane suporti me i madh ne dite te mira dhe te veshtira. Ajo u ka thene ketyre pseudofansave qe te shikojne nderin e familjeve te tyre dhe te mos merren me te sepse ajo e di vete se çfare ben me jeten e saj.

Ja teksti i plote i Bleones:

Termi ” Fans ” ka te beje me nje njeri i cili pelqen / degjon /shikon dhe me ne fund BLEN MUZIKEN TENDE!!!
Ju nuk beni asnje nga keto!!! Jeni thjesht disa te mjere qe ” ngopni me luge bosh” egon e disa “VIP” shqiptare qe kujtojne se jane shume “te famshem” sepse kane shume followers qe jane thjesht fikitive, e qe tek e fundit asnje nga keto ” followers e like” fikitive nuk perkthehen ne shitje !! Ju jeni thjesht nje “BUBBLE FALLCO” – ‪#‎Parazite‬ pa piken e vleres !!!!
Rrjetet e Mia sociale jane per fansat e mi aktive : ATA QE ME JAPIN‪#‎JETE‬ -ATA QE ‪#‎DEGJOJNE‬ ‪#‎PELQEJNE‬ ‪#‎SHIKOJNE‬ DHE ‪#‎BLEJNE‬MUZIKEN TIME!!!
Te gjithe ju qe nuk i perkisni kesaj kategorie # ZHDUKUNI nga rrjetet e mia sociale!!!!!! Dhe ne kete menyre nuk keni pse te shqetesoheni qe une ” po ja u mar nderin” me fotot e mia “te zhveshura” qe jane artistike dhe duken qarte qe jane bere ne studio nga ekipe professionale, po merruni me nenat e motrat tuaja qe I keni duke ” punuar” fort nate e dite neper klube e gjirize e qe e bejne ‪#‎abort‬ 3 here ne vit !!!! Apo me ” te fejuarat e nuset” tuaja qe I keni neper ‪#‎Begjike‬ e “Londer!!!!
Ato jane anetaret e familjeve tuaja jo times sepse une familjen time I kam ketu me mua!!!!
Prandaj po ja u kthej me te njejten resto sepse fatkeqesisht kjo eshte gjuha e vetme qe ju kuptoni:
ATO ‪#‎MOTRAT‬ ‪#‎NENAT‬ ‪#‎GRATE‬ dhe gjithe ‪#‎fisin‬ ” e ndershem” ku ti keni ME LIBER SHPIE!!!!
‪#‎ZHDUKUNIQEKETU‬

/Klan tv/