Bleona shume e lumtur mbi makine

Bleona Qerreti, e cila tashme prej disa vitesh jeton ne SHBA vazhdon te terheqe vemendjen e te tjereve me ekzibicionet e saj.

Ajo ka postuar nje fotografi ne Instagram ku shihet hipur mbi nje automjet tejet luksoz me ngjyr ari dhe poshte tek tabela ne vend te numrave shkruan “AL: Bleonaire”.

Permes kesaj fotografie kengetarja siç duket ka dashur ta shprehe gezimin qe kenga e saj “Take you over” e cila nuk ishte aktive ne Kosove eshte “rregulluar.”

“Disa #Bleoanires ne kosove me thone video ” take you over ” nuk eshte active! Problemi eshte regulluar tashme”, ka shkruar Bleona poshte fotos.

bleona-makine-luks-infoalbania

/Gazeta Ekspress/