“Cana, 99.9 % te kjo skuader”

Lidhur me artikullin:

Lorik Cana pritet te kryeje shume shpejt testet mjekesore te skuadra franceze, Nantes.
eshte gazetari i mirenjohur francez, Anthony Brulez, qe e ka konfirmuar lajmin, duke shkruar se 99 per qind, Lorik Cana do te jete pjese e Nantes.
“Lorik Cana dhe Remi Walter, 99.9 per qind do te nenshkruajne me Nantes”, ka shkruar Brulez ne ‘Twitterin’ e tij, percjell GazetaOlle.
Sipas tij, Lorik Cana ne oret e ardhshme pritet te aterroje ne France per testet mjekesore. Kampionati francez nuk eshte i panjohur per Lorikun, pasi per disa vjet ka luajtur me PSG dhe Olympique Marseille.

Burimi: Indeksonline