Op-Ed

Opinion nga Koloreto Cukali Kur duan te flasin per politike, stambollitet i vendosin telefonat ne nje tavoline larg. Tashme dihet, edhe kur jane te fikur, smartphone-t..

Vendi

  Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës Sokol Dervishaj, ka zhvilluar një inspektim në autostradën Tiranë- Durrës, për të parë nga afër gjendjen e kalueshmërisë. (more…)..