Sport

Nje tragjedi e madhe ka prekur futbollin egjiptian. Se paku 14 tifoze jane konfirmuar te vdekur gjate perleshjeve me policine, para takimit mes skuadrave Zamalek..

Lajme

  Lorena File dhe Jetmir Shtjefni janë dy mësuesit profesionalë të cilët sapo janë çertifikuar nga prestigjiozia Cisco Networking Academy në sajë të projektit zviceran Aftësi..

Teknologji

  Tiranë, 14 shtator 2017 – Samsung Electronics prezantoi sot smartfonin e tij më të fundit Samsung Galaxy Note8 në Shqipëri. Ky lançim lokal u zhvillua..