City godet sërish në merkato. Nënshkruan me ish kampionin e Premier League

Manchester City ka arritur të marrë më në fund fantazistin e Leicesterit, Ryad Mahrez, duke paguar plot 70 milionë euro për kartonin e tij.

 

 

Fantazisti ka nënshkruar një kontratë 5-vjeçare me skuadrën kampione në fuqi të Premier Leagues, ndërsa sot bëri edhe prezantimin zyrtar.

Mahrez është një nga fiksimet e Pep Guardiolës, që këmbënguli për ta transferuar edhe në muajin janar, por hasi në refuzimin e Leicesterit.

#LottosportMobile #LuajMeNe #LuajOnline #NePaguajmeNeCast

Regjistrohu tani dhe perfito 200 lekë bonus