1 David de Gea

De Gea, Pique, Ronaldo… Formacioni me i dobet i 1\16 ne Rusi 2018 (Foto)

Ndeshjet e 1\16 në kampionatin Botëror që po zhvillohet në Rusi sapo kanë përfunduar. Çiftet çerekfinaliste janë përcaktuar. Uruguai, Franca, Suedia, Anglia, Brazili, Belgjika, Rusia dhe Kroacia. Ndërkohë që është shpallur dhe formacioni mi i dobët i ndeshjeve të 1\16. Nuk mungojnë emra si David de Gea, Gerard Pique dhe Cristiano Ronaldo.

Në fotogalerinë e mëposhtme keni formacionin më të dobët të këtyre ndeshjeve