Didier Deschamps befason me fjalet per Kombetaren tone

Lidhur me artikullin:

Didier Deschamps ka lavderuar skuadren kombetare shqiptare.Perzgjedhesi i Frances, Didier Deschamps, ka lavderuar skuadren kombetare te Shqiperise. Deschamps deklaroi se kuqezinjte kane gjasa te mira per t’u kualifikuar ne Euro 2016. “Shqiperia ka te gjitha mundesite qe te kualifikohet dhe eshte mire me pike”, u shpreh francezi. “eshte nje skuader kompetitive dhe kete e kam pare ndeshjen qe zhvilloi me
Italine dhe Portugaline. Une e shoh kualifikimin si te mundshem”, shtoi tutje Deschamps.

Burimi: Gazeta Express