E ardhmja e Pepe Reina ne Bundeslige?

E ardhmja e portierit spanjoll Pepe Reina duket se do te jete ne Bundeslige. Napoli deshiron ta mbaje ne skuader por kartoni i tij i perket Liverpool. Ne gare per spanjollin duket se eshte futur dhe Bayern Munchen qe kerkon nje portier per te qene zevendesuei i Manuel Neuer. Liverpool kerkon 5 milione euro per Reina ndersa Bayern deshiron te paguaje me pak.