E dashura e re e Schweinsteiger ne kopertinen e revistes ‘Bella’

Tenistja Ana Ivanovic qe eshte dhe e dashura e re e mesfushorit te Bayern Munchen dhe perfaqesueses gjermane, Bastian Schweinsteiger ka perfituar nga demtimi qe ka pesuar dhe ka zhvilluar nje set fotografik per versionin amerikan te revistes Bella. Ana duket ne forme dhe e lumtur. Ndoshta dashuria me Schweinsteiger e ka bere te lumtur?