E dashura zbulon te ardhmen e Gundogan

Lidhur me artikullin:

Ilkay Gundogan mund te transferohet ne Manchester United gjate kesaj vere.
E dashura e Ilkay Gundogan ka postuar nje foto ne Instagram, e cila mund te tregoje shume rreth skuadres se ardhshme te gjermanit.

Ne foto shihet se destinacioni i ardhshem eshte Manchesteri dhe kjo mund te hedhe poshte shkrimet e fundit, ku thuhet se Gundogan do te transferohet ne Barcelona.

Problem tjeter eshte se Barcelona nuk mund te transferoj lojtare deri ne janar te vitit 2016, ndersa ne United mund te luaj qe nga fillimi i sezonit

Burimi: Gazeta Express