2

E mbani mend Elifin e ‘Diamante dhe Dashuri’??? Ja se si ka ndryshuar (Foto)

Sapo e kujtojme me personazhin “Elif”, menjehere na vjen ndermend femra pasanike e telenoveles. Gjate rolit te saj, floket i mbante te gjata, e ndersa sot ajo ka ndryshuar totalisht.

Aktorja e njohur turke TubaBuyukustun e cila rrembeu vemendjen e te gjitheve me interpretimin e saj ne serialin “Dashuri dhe Diamante”, sot na shfaqet ndryshe, me floke te shkurter e plot stil