10

E mbani mend Zhaden? Ja se si duket ajo sot (Foto)

Giovanna Antonelli eshte aktore shume e famshme. Shume vite me pare u transmetua seriali i famshem “O Clone”, i cili u ndoq shume ne vendin tone.

Giovanna Antonelli, e njohur me emrin “Zhadja”, ishte nje nder personazhet me te spikatura ne kete serial dhe nder me te dashurat nga publiku.
Me poshte mund te shihni disa fotografi se si duket ajo sot.