5

Emily Ratajkowski nxeh akoma me shume stinen e veres (Foto)

Emily Ratajkowski duket shume komode kur ka pak rroba ne trup, prandaj eshte shume natyrale kur pozon para kameres.

25-vjeçarja eshte fytyra reklamuese e rrobave te banjes te kompanise australiane, Amore & Sorvete dhe ka bere nje set te ri per kete brend.

Natyrisht se ne punen e saj e ndihmojne format e njohura trupore qe ka. Te pasmet dhe gjoksi kane bere qe fotografite e saj te shperndahen ne mase te madhe ne internet.

Me poshte jua sjellim nje galeri te tyre