1

A eshte Amanda Lee femra me seksi ne planet? (Foto)

Amanda Lee di si t’i pushtoje rrjetet sociale me fotografite e saj terheqese. Trajnerja e fitnesit dhe ylli i Instagramit, kalon dite te tera duke publikuar keshilla shendeti dhe ushtrimesh per 4 milione ndjekesit e saj ne Instagram.

Perveç keshillave qe ajo i publikon, nuk mungojne edhe fotografite super-seksi.

Ajo ka nje fizik aq te persosur sa qe nga ndjekesit e saj ajo quhet “me e mira ne planet”. Ne fotografite e fundit te publikuara ne Instagram, ajo ka mahnitur te gjithe me trupin e saj seksi.

Shikoni fotografite: