Fast & Furios 8 do te jete ndryshe nga serite e tjera

Lidhur me artikullin:

Vin Diesel ka bere te ditur lajmin se do te kete edhe 3 seri te reja te “Fast and Furious”, duke arritur totalin e 10 filmave, por edhe pse seria e 8 eshte duke u shkruar, pritet te kete ndryshime rrenjesore.

Ne “Fast 8”, thuhet nga nje burim i “Deadline” se personazhi i keq kryesor do te jete nje femer. Burime te kesaj reviste “online” kane lajmeruar se regjisori F. Gary Gray dhe skenaristi Chris Morgan i kane dhene nje aktore femer rolin e personazhit te keq. Gjithashtu raportohet se Charlize Theron eshte menduar te perzgjidhet per kete rol, transmeton Top Channel.

“Shpejtesi dhe Çmenduri 8” fansat do ta shohin te deshperuar, pasi do te jete filmi i pare i plote qe do te behet nga vdekja e Paul Walker, i cili vdiq ne nje aksident me Porsche Carrera GT ne 2013