Formacionet e mundshme: Barcelona vs Atletico

Super takimi i cerek finaleve te Champions League luhet ne Katalonje ku Barcelona vendase pret Atleticon. Te dy ekipet jane ne eliten Europiane dhe te futbollit Europian ku dhe ne La Liga ndahen vetem nga nje pike. Cila do te kaloje per me tej ?

Formacionet e mundshme:

Barcelona(4-3-3): Pinto: Alves, Mascherano, Pique, Alba; Xavi, Busquets, Iniesta; Sanchez, Messi, Neymar.
Atletico(4-4-2): Courtois: Juanfran, Miranda, Godin, Luis; Koke, Gabi, Suarez, Turan; Costa, Villa.