FOTO: Mustafi nuk e harron origjinen e tij

Edhe pse ka zgjedhur Gjermanine, ai nuk e ka harruar prejardhjen prej nga vjen, atdheun dhe gjakun e tij. Eshte ky Shkodran Mustafi, i cili per fat te keq u demtua dhe nuk mundi te luaje ne finalen e madhe kunder Argjentines. Por, ai eshte Shqiptari i pare qe arrin te fitoje Kampionatin Boteror.

Ja fotoja qe e postoi ne Facebook:

Mustafi2063338.jpg