‘Gezohet’ Shaqiri

Lidhur me artikullin:

Interi sapo ka publikuar listen zyrtare te lojtareve te ftuar per takimin kunder eolfsburgut, dhe ne kete liste eshte futbollisti me prejardhje kosovare, Xherdan Shaqiri.
Roberto Mancini me ne fund ka publikuar dhe listen zyrtare te lojtareve te ftuar per takimin kunder Wolfsburgut.
Dhe, ne kete liste eshte edhe Xherdan Shaqiri, edhe pse u lendua ne takimin e fundit kunder Cesenes.
Ende nuk dihet nese ai do te startoje, mirepo mund te kete disa minuta ne pjesen e dyte te ketij takimi.
Portieret: Handanovic, Carrizo, Berni
Mbrojtesit: Juan Jesus, Andreolli, Campagnaro, Vidic, Santon, Ranocchia, D’Ambrosio, Donkor
Mesfushoret: Kovacic, Guarin, Kuzmanovic, Medel, Obi, Hernanes