Godasin inspektoret e tatimeve. 2 persona ne pranga

Lidhur me artikullin:

2 persona u arrestuan ne flagrance nga policia e Tiranes pasi kane goditur dy inspektore te tatim taksave.

Ata ishin duke ushtruar detyren, kur jane qelluar nga Fatmir Sulaj 40 vjeç dhe Fredi Keta 30 vjeç.

Sipas njoftimit te policise se Tiranes, goditja e inspektoreve per shkak te detyres ndodhi tek stadiumi “Selman Stermasi”.