2

Heidi Klum. Modelja qe nuk njeh pleqeri (Foto)

Supermodelja Heidi Klum mund te jete ne moshe, por asnjehere ajo nuk nuk do te lejoje qe t’i thuani se nuk eshte seksi.

Gjermania ka qendruar se fundmi ne New York, prej ku ka promovuar linjen e fundit te te brendshmeve te saj.

Ajo ka qene edhe vet fytyre e linjes se saj, dhe eshte dukur mjaft seksi.

Se fundmi ajo nuk ka hezituar qe te tregoje edhe gjoksin e saj dhe asetet tjera trupore