Akrepi

Mashkulli Akrep eshte i karakterizuar nga nje sensualitet i madh. Nuk eshte e lehte qe te eksitosh nje mashkull te shenjes se Akrepit sepse fantasia e tij erotike dhe aftesia e rafinuar i bejne ata me gusto te veshtira dhe nuk eshte e lehte t’i habisni.

 

Kjo shenje eshte nga ato qe e pelqejne me pak seksin oral. Nuk eshte se jane kundra, por mendojne qe nuk mund te jape kenaqesi. Mund ta quajne maksimumi nje loje interesante paraprake. Akrepat kane aftesi shume te mira vetekontrolluese, por jo per seksin. Kur duan ta bejne, e duan menjehere pa hezitime, e ia arrijne qellimit.

Femra ideale per mashkullin Akrep eshte pasionante, instiktive, dhe me nje hije sekreti dhe misteri.

Si ta beni per vete: nje  alternim i nje dizinteresimi por ne te njejten kohe me shikime me nenkuptim do e bejne te humbase koken.

Partner ideale: Luani