Demi

Mashkulli i kesaj shenje pelqen gjerat tradicionale dhe seksi nuk ben vecanti. Vendi i preferuar eshte nje shtrat i madh dhe i forte, me jasteke te bute dhe me guverte te ngrohte.

 

Gjate marredhenies mos i terhiqni vemendjen pasi mund te nervozohet si nje dem i vertete. Mbas cdo nderprerje ai duhet te nise nga fillimi per te rikrijuar te njejten atmosfere. Ne fantazite e tyre erotike, bashkojne kenaqesite e seksit me kenaqesite e tavolines. Nje femer qe ne nje menyre terheqese ha luleshtrydhe, lepin nje akullore, apo kafshon nje banana, jane imazhe shume eksituese per mashkullin e Demit.

Femra e deshiruar duhet te jete e zjarrte dhe capkene, konkrete dhe pragmatike.

Si ta beni per vete: nje darke e shijshme qe mbyllet ne menyre te zjarrte.

Partner ideale: Akrepi