Demi

Femra e shenjes se Demit eshte nje tipe spartane qe nese ka deshire nuk heziton t’ia beje te qarte partnerit te saj.

Pelqen te eksperimentoje lojera erotike qe perfshijne ushqimin, ndoshta te derdhur neper trupin e tyre.

Takimi seksual duhet te zhvillohet ne menyre intense dhe gati te eger, pasi femra Dem i urren ritmet e ngadalta. Tensioni duhet te ngrihet dhe te rritet por jo shume shpejt, ne fakt ka nevoje per kohe te pershtatshme per te arritur orgazmen. Duke pare dashurine per ushqimin eshte e zakonshme qe te doje te haje dicka mbas seksit te mire. Nese ndihet rehat, femrat e kesaj shenje jane shume te mira ne shtrat.

Mashkulli i deshiruar duhet te jete sportive dhe duhet te jete aktiv gjate seksit.

Si ta beni per vete: Batutat gati, buzeqeshje marramendese dhe nje rezistence e madhe fizike.

Partner ideale: Virgjeresha