Demi

 
 Java fillon nen driten me te mire, edhe Hena ne shenjen e Gaforres ju shkel syrin, duke ju lejuar te henen dhe te marten edhe ndonje gje me shume.

 

Ne ditet ne vazhdim, ceshtjet e punes mund te jene me te konfliktuara se shperblyese, duhet te beni kujdes me kokefortesine. Fundjava do te jete e qendrueshme, te mbushur me entuziazem dhe organizatore shume te mire.