Luani

Mashkulli Luan adhuron pjesen misterioze te partneres se tij. Shume prej tyre imagjinojne nje femer me nje maske qe i mbulon fytyren dhe qe nuk thote asnje fjale, thjesht i perkedhel dhe i puth me passion.

 

Meshkujt e kesaj shenje nuk e kane problem te marrin pjese aktivisht dhe te dominojne mbi femren gjate ciftimit. Ne te njejten kohe, ata nuk e kane aspak problem te luajne edhe rolin e ‘luanit dembel’ qe adhuron te perkedhelet, te llastohet, dhe te mbushet me kujdes nga femra qe do. Mashkulli Luan enderron vazhdimisht qe te beje seks me dy femra njekohesisht.

Femra ideale per mashkullin Luan i ka floket e gjate dhe te eger, dhe gjoks te forte dhe te formuar mire.

Si ta beni per vete: te jeni te gatshem te eksperimentoni gjate seksit dhe te alternoni embelsine ne momente dashurie shume fizike.

Partner ideale: Dashi