Peshqit

Femrat Peshq i mahnisin meshkujt ose flirtojne me ta. Kane shpesh veshje seksi dhe sensuale qe dine t’i perdorin si duhet.

 

Kane nje talent per intuiten dhe dine te kenaqin partnerin e tyre.

Nuk eshte e veshtire qe meshkujt te ndihen mire me to. Femra Peshk ka shpesh nje terheqje per lojera te vecanta erotike: deshiron te jete e zhveshur nen driten e qirinjve, te perkedhelet ne gjoks me nje lule, dhe gjera te tilla. Por ne fund te lojerave do te preferonte ta merrnin me force dhe vendosmeri.

Mashkulli ideal per femren Peshk eshte nje mesues i mire seksi, me fantazi dhe i afte ta beje te kaloje nete te nxehta.

Si ta beni per vete: duke e intriguar me embelsi dhe fantazi, por me pas te tregohet e gjithe fuqia ne raportin seksual.

Partner ideale: Gaforrja