Peshqit

Asgje nuk eshte e lehte me meshkujt e kesaj shenje, sepse kane gjithmone nje natyre te dyfishte qe i ben arratises.

 

Peshqve u pelqen shume muzika qe i shtyn ata te levizin ne menyre sensual. Pelqejne te arrijne orgazmen nen ritmin e muzikes. Nese doni te afroheni me ta nuk funksionon romanticizmi apo gjerat e tilla. Meshkujt e kesaj shenje e kuptojne shume kollaj se cfare do nje femer e dine ta mahnisin me aftesi.

Femra ideale per mashkullin e Peshqve eshte me fantazi femerore, e nuk ka frike te marre iniciativat ne momentin e duhur, ne seks do te duhet te dije edhe te drejtoje lojen.

Si ta beni per vete: Vishuni ne menyre shume femerore dhe sensual, pak tualet, dhe shume sharm.

Partner ideale: Dashi