Shigjetari

Femrat e kesaj shenje habiten me faktin qe disa femra nuk arrijne dot ne orgazem. Femrat Shigjetare jane tipe aventuroze qe adhrojne te udhetojne dhe shpesh jetojne histori erotike gjate udhetimeve te tyre.

 

Megjithate nuk jane femra qe pelqejne te flirtojne ashtu si mund te mendohet. Shume shpesh enderrojne qe lidhja erotike qe jetojne te kthehet ne nje lidhje emocionale qe do te zgjase.

Mashkulli ideal per femren Shigjetare eshte nje person gazmor, dinamik, dhe aventurier. Nuk duhet te jete i merzitshem pasi nuk do te kete shpresa.

Si ta beni per vete: femrat Shigjetare terhiqen nga meshkujt me fizik te bukur dhe sportiv, por jo patjeter me muskuj. Me e rendesishmeeshte te jeni tipa positive dhe te qeshur.

Partner ideale: Ujori