Ujori

Mashkulli Ujor preferon temperaturat e larta. Eshe per te praktikuar seks, e imagjinon veten ne nje plazh ekzotike ose ne nje dhome hoteli te ngrohte.

 

Nese klima eshte e ftohte, atehere Ujori do te jete i ftohte edhe ne seks.

Meshkujt Ujore kane nje autostime shume te larte kur behet fjale per aftesite e tyre seksuale. Deshirojne te flirtojne po nuk eshte i rralle rasti kur ne fund hezitojne. Jane tipa sportive dhe per kete nuk i tremb nje nate e gjate dhe aktive. Por kjo ndodh vetem kur ka fishekzjarre te mjaftueshme.

Femra ideale per mashkullin Ujor duhet te vleresoje menyren e tyre te te kryerit te marredhenieve seksuale te ngadalte dhe me lojera paraprake delikate. Do te vleresohen edhe komplimenta te shpeshta. Intimo seksi dhe tualet jane detaje super te rendesishme.

Si ta beni per vete: afrojuni me diskrecion, pa qene shume agressive, jepjuni ne momentin e duhur dhe mundohuni te beni shume komplimente.

Partner ideale: Binjaket