Ujori

Femrat Ujor kane shpesh shume enderra erotike por kane frike qe t’i bejne realitet. Per shembull, mund te imagjinojne te bejne seks ne nje ashensor, por ne realitet nuk do te kishin asnjehere kurajo.

 

Keto femra duan lojera paraprake te gjata me nje partner qe te jete i afte t’i ndeze me prekje delicate neper te gjithe trupin.

Pa problem mund t’i zgjasin keto lojera per me shume se nje ore dhe me pas ta leshojne veten ne nje orgazem te thelle.

Mashkulli ideal per femrat e kesaj shenje duhet te kete stil dhe elegance. Duhet nje aftesi per komunikim dhe kulture te mire. Nese jeni te afte edhe ne sport e keni ne dore.

Si ta beni per vete: femrat Ujor jane te terhequra nga meshkuj sportive dhe intelektuale, qe eshte nje miks karakteristikash qe i cmend.

Partner ideale: Binjaket