Ida eshte e ‘cmendur’pas Ibrahimovic

Ida Ljungqvist eshte playmate e pare afrikane ne histori dhe eshte nje fanse e madhe e futbollit. Ajo eshte e ‘cmendur’ pas futbollistit suedez te PSG, Zlatan Ibrahimovic