J.Lo le pa fryme tek "Fuqia e Grave" (VIDEO)

Ky eshte padyshim tipi i fustanit J.Lo. Stili i saj doli plotesisht ne pah ne nje fustan te shkurter mini ne ngjyrat e zeze dhe te kuqe. Ajo u shfaq e magjishme ne nje dreke te madhe qe u shtrua per “Fuqine e Grave”. 45 vjecarja e plotesoi portretin e saj me nje buzekuq flake te forte, nje cante te vogel te zeze dhe taka te larta.

2

Dhe trendafilat nuk ishin e vetmja gje qe i pershtatjes fustanit te JLo. 

3

Aktorja tjeter magjepese, Reese Witherspoon, perfaqesuese e nderuar e “Fuqia e Grave” shkelqeu ne kombinimin e kuqe me te zeze. Padyshim duhej nje foto se bashku. Ne kete ceremoni vjetore, te organizuar nga Variety Magazine, Lopez u nderua per punen e saj me The Lopez Family Foundation, ne ndihmen ndaj femrave dhe femijeve ne nevoje. Ndersa Witherspoon mbajti nje fjalim rreth Malalla Fund dhe punes frymezuese te Malala Yousafzai se ciles ju dha cmimi Nobel per Paqen te premten e kaluar per luften e saj per te drejtat edukuese te femijeve.