Ja Bastet Speciale per kualifikimin e Shqiperise ne Euro 2016

Kompanite shqiptare kane shpallur koefiçientet per bastet paraprake per kualifikimin e Shqiperise ne Euro 2016. Nje nder kompanite me te medhaja te basteve ne Shqiperi Lottosport, ka bere publike Bastet Speciale rreth performances se kombetares kuqezi ne Europianin e Frances.

Nje nga bastet lidhet me golat qe do te shenoje dhe piket qe do te grumbulloje Shqiperia gjate kompeticionit evropian. Keto baste keni kohe t’i luani deri me daten 11 Qershor, para fillimit te ndeshjes Shqiperi-Zvicer.

Me poshte gjeni Bastet Speciale te publikuara nga Lottosport:

Euro 2016 – A do Shenoje Shqiperia deri ne Minuten e 135 ne Euro 2016?

PO – 1.90

A do shenoje Shqiperia te pakten dy gola gjate EURO2016?

Euro 2016 – Lart/Poshte 1.5 Gola Shqiperia
Shqiperia Lart 1.5 Gola 1.70
Shqiperia Poshte 1.5 Gola 2.05

Euro 2016 – Fiton Trofeun Skuadra

Shqiperi – 999.00

Euro 2016 – Grupi A Kualifikohet

Shqiperi – 2.60

Sa Gola do te Shenoje Shqiperia?

Shqiperia 0 Gola 5.00
Shqiperia 1 Gol 3.25
Shqiperia 2 Gola 2.90
Shqiperia 3 Gola 5.00
Shqiperia 4+ Gola 18.00

Euro 2016 – Sa Pike do te marre Shqiperia?

Shqiperia 0 pike 3.90
Shqiperia 1 pike 2.75
Shqiperia 2 pike 12.00
Shqiperia 3 pike 3.30
Shqiperia 4+pike 10.00

Euro 2016 – Si do ta shenoje Golin e Pare Shqiperia?

Shqiperia Me Koke 9.00
Shqiperia Me Penallti 15.00
Shqiperia Aksion/Goditje 1.40
Shqiperia Autogol 35.00
Shqiperia Nuk Shenon 5.00

Per me teper Baste Speciale ne lidhje me ecurine e kombetareve te tjera ne Euro 2016, vizitoni www.lottosport.com.al.

/infoalbania.al