Ja ke fajeson te Bayerni per eleminimin Thomas Muller

Lidhur me artikullin:

Thomas Muller ka fajesuar mbrojtjen per eliminimin nga Barcelona.

Sulmuesi i Bayern Munichut, Thomas Muller ka thene se dy gabime ne mbrojtje ju kane kushtuar atyre me eliminim nga Liga e Kampioneve.

“Ne kemi bere dy gabime ne mbrojtje dhe na kane kushtuar. Kjo eshte e çuditshme”, tha Muller pas takimit me Barcelonen, transmeton Gazeta Express.

Muller shenoi golin e trete dhe te fitores per skuadren e tij, por qe ishte i pamjaftueshem per te kaluar tutje, pasi ndeshjen e pare kishin humbur 3:0 ne Barcelone.

Burimi: Gazeta Express