Ja kur hidhet shorti per çiftet gjysmefinaliste

Lidhur me artikullin:

Tashme dihen kater skuadrat gjysmefinaliste te Liges se Kampioneve.

Barcelona, bayern Munich, Real Madrid dhe Juventus jane kater skuadrat gjysmefinaliste te Liges se kampioneve kete edicion.

Keto kater skuadra me merite u kualifikuan ne gjysmefinale, pasi mposhten PSG’ne, Porton, Atletico Madridin dhe Monacon.

Ende nuk dihet se kush me kend do te luaj, pasi kete te premte do te hedhet shorti per dy ciftet gjysmefinaliste.

Kujtojme se ne kete faze mund te luaj gjithsecila me gjithsecilen.

Burimi: Gazeta Express