3

Ja kush eshte tifozja e Partizanit qe u plagos dje ne Elbasan Arena (Foto)

Ne ndeshjen e dites se djeshme mes Partizanit dhe Skenderbeut ne “Elbasan Arena” u krijua nje kaos i vertete, e kjo filloi si pasoje e demtimit te nje lojtari te Skenderbeut.

Menjehere, tifozet u revoltuan dhe filluan te perleshen me policet e te thyejne stolat.

Fatkeqesisht, kjo nuk ka qene e gjitha pasi si pasoje e dhunes u plagos edhe nje tifoze e Partizanit, e cila mbeti pa ndjenja ne fushe. Jetaoshqef.al ka zbuluar identitetin e te plagosures, e cila eshte Trevisa Tufa, 18-vjeçe