.

Ja kush kujdeset per ushqimin e futbollisteve te Boavista (Foto)

Duket se eshte ne mode qe cdo klub futbolli te kete ndonje femer te bukur dhe seksi ne stafin e ngushte te skuadres. Ishte Chelsea qe me doktoreshen Eva Carneiro theu nje ‘tabu’. Tani eshte dhe klubi i Boavista Porto ne Portugali qe ka futur ne stafin e skuadres nje dietologe super seksi. Rossana Torales eshte pjese e stafit qe nga viti 2011 por ne vitin e fundit eshte bere aktive ne rrjetet sociale si Facebook dhe Instagram. Dietologia braziliane ka filluar te postoje foto vertet seksi ne profilet e saj. Gjithashtu ajo poston dhe receta dhe dieta te ndryshme per tu ushqyer por e gjithe vemendja eshte te linjat e saj trupore qe te lene vertet pa fryme. Futbolli duket se ka nevoje dhe per femra te bukura.