Alexandre Laxazette mund te lere Olympique Lyon dhe te transferohet ne Premier League ne skuadren e Arsenal

James Rodriguez, Eric Dier, Sadio Sane, Witsel, Pjaca dhe shume te tjere. Lojtaret me valixhet gati per te ndryshuar skuader (Foto)

Sapo te mbaroje EURO 2016 dhe shume drejtues skaudrash do te fillojne bisedime me futbolliste te ndryshem per te perforcuar skuadrat e tyre. Dhe jane te shumte futbollistet qe do te ndryshojne skuader dhe kampionat kete vere.

James Rodriguez, Sadio Sane, Julian Draxler apo Alexandre Lacazzette jane gati per te ndryshuar skuader por gjithmone nese oferta eshte ajo e duhura.